Skontaktuj się z nami

tel. 56 669 05 00
fax 56 664 47 06

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Uniewinniający wyrok sądu. Maximus Broker godny zaufania

07 maja 2015

Z zadowoleniem informujemy Państwa o pozytywnym zakończeniu sprawy domniemanej zmowy cenowej w grupowym ubezpieczeniu NNW uczniów w województwie kujawsko-pomorskim, w jakim miała brać udział nasza firma we współpracy z Powszechnym Zakładem Ubezpieczeń. Sąd Okręgowy w Warszawie ogłosił wyrok uniewinniający Maximus Broker od zarzutów stawianych mu przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
Zarzuty oraz kara, jaką nakazał zapłacić UOKiK dla Maximus Broker i PZU, okazały się być bezpodstawne. Na drodze sądowej udowodniliśmy szereg błędów logicznych w stawianych nam zarzutach, co następnie potwierdził niezawisły sąd. UOKiK niewłaściwie zinterpretował przepisy prawne, myląc zawód brokera z agentem ubezpieczeniowym. Pozytywnie zakończona sprawa potwierdza, że Maximus Broker działa zawsze zgodnie z literą prawa, a swoim Klientom oferuje usługi w pełni profesjonalne, kierując się przy tym wyłącznie dobrem Klienta.
W tym miejscu chcielibyśmy również podziękować wszystkim tym, którzy pomimo toczącego się postępowania w sądzie zdecydowali się zaufać naszemu wieloletniemu doświadczeniu.

 


 

[ Wróć ]