Skontaktuj się z nami

tel. 56 669 05 00
fax 56 664 47 06

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Firma
Maximus Broker jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży brokerów ubezpieczeniowych. Zdobywamy doświadczenie i wiedzę od 2001 r. Z każdym rokiem współpracujemy z większą ilością klientów, poszerzamy grono współpracowników i doskonalimy oferowany zakres usług.

Z każdym rokiem Nasze kompetencje rosną

Założycielem i Prezesem Maximus Broker Sp.z o o. jest Remigiusz Breński.
Wykształcenie wyższe prawnicze, absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, ukończył studia podyplomowe z ubezpieczeń gospodarczych na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Swój fach i profesjonalizm nabył  w dużej ogólnopolskiej firmie brokerskiej.

 

Na dzień dzisiejszy zajmujemy wysokie pozycje w rankingach firm brokerskich. Nasz sukces nie byłby tak spektakularny bez elastyczności i indywidualnego podejścia do każdego z klientów. W Naszej firmie pracuje ponad 100 osób, z wysokimi kwalifikacjami. Prowadzimy kompleksową obsługę ponad 600-set podmiotów gospodarczych, a ich liczba ciągle rośnie. Domeną Firmy jest obsługa dużych i średnich przedsiębiorstw na terenie całego kraju.

Kapituła Lidera Rynku w 2008 r. uznała Maximus Broker – NAJLEPSZYM BROKEREM W POLSCE obsługującym jednostki samorządu terytorialnego.

 

Wewnętrzna struktura organizacyjna spółki powstała w wyniku ciągłego wzrostu liczby  obsługiwanych klientów.

Maximus Broker bardzo starannie dobiera kadrę pracowniczą. Zatrudniamy osoby o najwyższych kwalifikacjach z wykształceniem prawniczym i ekonomicznym. Dodatkowym aspektem jest doświadczenie w obsłudze podmiotów stosujących prawo zamówień publicznych. Takie wyselekcjonowane podejście gwarantuje Naszym Klientom profesjonalną i wysoce prestiżową obsługę, a także rosnące zaufanie coraz to nowych Klientów.

Pracownicy Biura Obsługi Szkód, są osobami legitymującymi się wyższym wykształceniem technicznym i długoletnią praktyką w zakresie likwidacji szkód w zakładach ubezpieczeń. Często są to rzeczoznawcy majątkowi i komunikacyjni.

Budujemy prestiż poprzez doświadczeniePoszczególne elementy, rosnąca liczba ustabilizowanych klientów strategicznych oraz zasięg ogólnopolski – pozwalają uznać naszych brokerów za wybitnych specjalistów w zakresie obsługi brokerskiej podmiotów samorządowych.

[ Wróć ]