Kadra

Skontaktuj się z nami

tel. 56 669 05 00
fax 56 664 47 06

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kariera

Zdajemy sobie sprawę, iż powodem Naszych sukcesów są pracownicy – wykwalifikowana, perfekcyjnie uzupełniająca się kadra, tworząca dynamiczny i profesjonalny zespół. Pracujemy w atmosferze rozwoju i budowania poczucia bezpieczeństwa, zarówno Naszych pracowników, jak i firmy Maximus Broker.

Jeśli pracujesz w branży ubezpieczeniowej, masz doświadczenie w kontakcie z klientami, ponadto jesteś osobą dynamiczną i komunikatywną, lubiącą wyzwania – dołącz do Naszej kadry.

 

Oferty pracy

Poszukujemy brokerów ze wszystkich regionów Polski. Jeśli posiadasz uprawnienia brokerskie i prowadzisz swoją firmę, również możemy nawiązać współpracę – zgłoś się do Nas.

Kariera w Maximus Broker opiera się na wiedzy, kwalifikacjach i zaufaniu. Duży nacisk kładziemy na szkolenia i rozwój osobisty.

Buduj z Nami swoją przyszłość

Jeżeli chcesz do nas dołączyć prześlij na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. swoją aplikację zawierającą list motywacyjny i CV wraz z nazwą stanowiska, zdjęciem oraz klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zaświadczamy, iż wszelkie przesyłane do Nas aplikacje pozostają w użytkowaniu tylko firmy Maximus Broker.

[ Wróć ]