Kadra

Skontaktuj się z nami

tel. 56 669 05 00
fax 56 664 47 06

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kadra

Fundamentem Maximus Broker jest ponad 100 wykwalifikowanych pracowników, posiadających odpowiednie uprawnienia zawodowe (m.in. zdany egzamin brokerski). Każda z osób budujących Nasz zespół posiada wyższe wykształcenie często prawnicze, a w większości przypadków jest ono rozszerzone o studia podyplomowe o specjalizacji „ubezpieczenia” lub „zamówienia publiczne”.

TO LUDZIE TWORZĄ FIRMĘ

Ponadto wieloletnie doświadczenie Naszych pracowników pozwala Nam na stwierdzenie, iż znamy się na tym, co robimy i robimy to najlepiej. Zaangażowanie kadry Maximus Broker zapewnia klientom poczucie bezpieczeństwa. Prowadzimy bardzo staranny dobór kadry pracowniczej. Dla Nas ważne jest nie tylko wykształcenie czy kwalifikacje, istotne jest również atmosfera pracy. Wysoce cenimy kulturę osobistą pracowników, jak i umiejętności pracy w zespole oraz komunikatywność.

Jesteśmy zgranym, prężnie i profesjonalnie współpracującym zespołem fachowców Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, ciągle podnosimy własne kwalifikacje, oferując tym samym najwyższa jakość usług. Maximus Broker organizuje dla swoich pracowników szkolenia z tematyki związanej z branżą. Celem tych szkoleń jest nie tylko realizacja tematów, ale również integracja ich uczestników – nic tak nie zbliża jak wspólne działanie.

Nasze szkolenia:

  • kwartalne – merytoryczne, podnoszą kwalifikacje w ściśle specjalistycznej tematyce i są prowadzone przez firmy zewnętrzne,
  • miesięczne – są szkoleniami praktycznymi, często przybierając formę warsztatów. Organizowane z inicjatywy towarzystw Ubezpieczeniowych w siedzibie Naszej firmy, dają możliwość bieżącego śledzenia ofert tychże firm,
  • wyjazdowe – raz na pewien czas organizujemy szkolenia pracownicze, ściśle specjalistyczne, lecz połączone z integracją.
Zarząd spółkiREMIGIUSZ BREŃSKI - Prezes zarządu
Wykształcenie wyższe prawnicze, absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, ukończył studia podyplomowe z ubezpieczeń gospodarczych na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu
[ Wróć ]