Skontaktuj się z nami

tel. 56 669 05 00
fax 56 664 47 06

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Historia firmy

Maximus Broker Sp.z o o. powstał w 2001r. Pomysłodawcą, właścicielem i jednocześnie Prezesem spółki jest Remigiusz Breński. W przeciągu blisko 14 lat firma osiągnęła wiodąca pozycję w rankingach firm brokerskich.

 

Jesteśmy dużą solidną firmą, wszystko co robimy, robimy z myślą o Naszych klientach.ZAUFAŁO NAM KILKASET PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH – DOŁĄCZ DO ICH GRONAWraz z rozwojem…

Obecnie zajmujemy się grupą kilkuset ustabilizowanych klientów strategicznych. W skład tej grupy wchodzą samorządy wraz z jednostkami organizacyjnymi. Tym samym osiągnęliśmy pozycję największego broker na rynku, wyspecjalizowanego w obsłudze tychże podmiotów oraz jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Jesteśmy przygotowani na nowe wyzwania wynikające z rynków ubezpieczeniowych oraz bieżącej sytuacji gospodarczejZaufanie w liczbach:

  • ponad 600 klientów zaufało Naszej firmie,
  • blisko 95 osób – najwyższej klasy fachowców i specjalistów w swojej dziedzinie,
  • 129 tys. osób jest chronionych opracowanymi przez Nas programami ubezpieczeń na życie,
  • około 12 mld PLN wynosi majątek powierzony obsłudze Naszej firmy,
  • 22 tys. procesów likwidacji szkód przeprowadzili pracownicy Naszej firmy,
  • ponad 70 mln PLN składki rocznie płacą Nasi Klienci za ubezpieczenia majątkowe i na życie.

 

Nasza struktura…

Dynamiczny i szybki rozwój Maximus Broker umożliwiła prowadzona polityka firmy oraz ostrożny dobór kadry pracowniczej.

Zatrudnienie i współpraca jedynie z osobami o najwyższych kwalifikacjach posiadających wyższe wykształcenie prawnicze oraz doświadczenie w obsłudze dużych podmiotów gospodarczych, pozwala Nam na zagwarantowanie profesjonalnej obsługi i szybko rosnącego zaufania coraz to Nowych Klientów.

[ Wróć ]